Жауалықтар мұрағаты

Ай94
Барлық күндері46316

Менің аталарым жеңіске жетті

Ұлы мереке тағы да жақындап келеді-Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 77 жылдығы. Бұл күні жүректер ерекше соғылады. Осы күнге жеткен ардагерлерге бас иіп, құрмет көрсетейік. Алдымен жауға қарсы шайқаста жанын пида еткен жауынгерлерді еске алайық. 1941-1945 жылдар-бұл бір ғана жол, бірақ ол қаншалықты көлемді және маңызды, біздің әкелеріміздің, аналар мен аталарымыздың қайғы-қасіреті мен қайғы-қасіреті, қандай болмасын, фашизмді көптен күткен жеңіс. Соғыс айналып өткен отбасын кездестіру қиын.

2022 жылғы 11-25 сәуір аралығында "Алтынсарин ауданының білім бөлімі" ММ-нің Балалар жылына арналған жұмыс жоспарын орындауда және жас ұрпақтың ел тарихына қатыстылығы мен патриоттық сезімін тәрбиелеу, белсенді азаматтық ұстанымды қалыптастыру, жеке тұлғаның дамуы мен шығармашылық бастамасын ынталандыру мақсатында 2022 жылға арналған "Рухани жаңғыру" жол картасын іске асыруда облыстық "Менің аталарым жеңіске жетті" эссе байқауының аудандық кезеңі өткізілді. Байқауға Алтынсарин ауданының 9 мектебінен 5-8 сынып оқушыларының 16 жұмысы ұсынылды: "Больше-Чураков жалпы білім беретін мектебі "КММ,"Зуев жалпы білім беретін мектебі" КММ, "Димитров жалпы білім беретін мектебі" КММ, "Краснокордон жалпы білім беретін мектебі" КММ, "Новоалексеев жалпы білім беретін мектебі" КММ, "Свердлов жалпы білім беретін мектебі" КММ, "Свердлов жалпы білім беретін мектебі" КММ, "Докучаев жалпы білім беретін мектебі"КММ, "Ы.Алтынсарин атындағы Обаған жалпы білім беретін мектебі" КММ, "М. Хакімжанова атындағы Щербаков жалпы білім беретін мектебі" КММ. Өз эсселерінде студенттер өздерінің аға туыстарын аталары мен аталары, әжелері мен әжелері, ағалары мен әпкелері, Ұлы Жеңісті құрғандар, отбасылық аңыздар, фашистік басқыншыларды жеңуге туыстарының қосқан үлесі туралы еске алды.

Байқауға жіберілген барлық жұмыстарды қазылар алқасының мүшелері мұқият зерттеп, байқаудың облыстық кезеңіне қатысу үшін 4 жұмысты іріктеп алды.

Жеңімпаздар:

Самоловов Кирилл - "Больше-Чураков жалпы білім беретін мектебі" КММ;

Марданова Арина - "Докучаев жалпы білім беретін мектебі" КММ,;

Искабулова Аяна - "Свердлов жалпы білім беретін мектебі" КММ;

Бидаулетов Тимур - "Ы.Алтынсарин атындағы Обаған жалпы білім беретін мектебі" КММ.

Өз эсселерінде студенттер өз өмірлерінің арқасында Отанымыз бен болашағымызды құтқарған батырларды есте сақтау қажеттілігі туралы жазды. Біз барлық қатысушыларға алғыс айтқымыз келеді және байқау жеңімпаздарын құттықтағымыз келеді – олардың эсселері  ерекше ұқыптылықпен және терең сезіммен ерекшеленеді.

Мемлекеттік рәміздері

Президентінің Жолдауы